سریال استارت آپ یک سریال جالب و آموزنده و محصول کره جنوبی است.

این سریال به کارگردانی Oh Choong Hwan و نویسندگی Park Hye Ryun در 16 قسمت حدودا 70 دقیقه تهیه شده است و ستارگانی همچون بائه سوزی ، نام جون هیوک و کیم سونهو در آن هنر نمایی کرده اند.

این سریال داستان دختری سخت کوش و باهوش به نام سو دالمی را روایت می کند که در کودکی پدر و مادرش از هم جدا شده اند و بعد از اینکه خواهرش ش و نا پدریش به آمریکا مهاجرت می کند او زندگی اش را کنار پدر و مادربزرگ ادامه می دهد. سو دالمی ، نام دوسان و هان جی پیونگ گودکی سختی را پشت سر گذاشته اند.مادربزرگ دالمی از کودکی به جی پیونگ خیلی کمک کرده است و وقتی که دالمی و جی پیونگ هر دو نوجوان بوده اند از جی پیونگ خواهش می کند که خود را فرد دیگری جا بزند و دوست نامه ای دالمی شود تا وضع روحی دالمی بهتر شود و جی پیونگ خود را نام دوسان جا میزند و شروع به نامه نویسی برای دالمی می کند و این اتفاق سرنوشت این 3 نفر را بهم گره میزند و این تازه آغاز ماجراست

معرفی کاراکتر ها :

سو دالمی: دختری سخت کوش و باهوش که همه نوع شغل پاره وقتی داشته و آرزوی داشتن یک بیزنس مختص خودش می پروراند.او عاشق دوست نامه ای خود است.

نام دوسان: پسری فوق العاده باهوش و مخترع که با وجود ایده های زیادی که دارد تا به حال موفق نشده از اختراع هایش کسب درآمد کند.او با دوست دیگرش شرکت سامسان نک را راه اندازی کرده استکه چندان هم شرکت موفقی نیست.او نیز مانند دالمی در آرزوی داشتن کسب و کاری موفق است.

هان جی پیونگ :پسری که کودکی سختی داشته و در پرورشگاه بزرگ شده است و بعد از سالگی اش مادربزرگ دالمی از او مراقبت کرده است.او در حال حاضر یک بیزنس من موفق است.

*اگر این سریال را ندیده اید از اینجا به بعد را نخوانید چون حاوی اسپویل است*

به نظر من این سریال سخت ترین مثلث عشقی کیدراما رو داشت.من که خودم دلم میخواست با هر دوتاشون عروسی کنه.جی پیونگ خیلی مظلوم بود حتی موقع ازدواج دالمی و دوسان هم لبخند می زد.وقتایی که گریه میکرد دلم میخواست نویسنده رو خفه کنم.البته که توی هر قسمتش میشد هیجانش رو حس کرد.من دوست داشتم اختراع هایی که کردن واقعی می بود.در کل به نظرم سریالش خیلی قشنگ و آموزنده بود و به وضوح نشون داد که هیچوقت نباید از رویاهامون دست بکشیم چون با تلاش و پشتکار دیر یا زود بهشون میرسیم.

برای دیدن عکس هایی از این سریال روی ادامه مطلب بزنید.

ادامه مطلب

لبخند پر کشیده از نگاهت

فیلم سینمایی me before you

معرفی سریال پنت هاوس

دالمی ,جی ,سریال ,پیونگ ,  ,کند ,جی پیونگ ,این سریال ,    ,می کند ,است و

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پاورپوینت سازان افکار مخشوش و خسته ام وبلاگ موزیک صنم My Real Me وبلاگ اطلاع رسانی دبستان مصطفوی سامان شورای دانش آموزی دبستان مدرس برسی انواع مقاطع و ویژگی پروفیل آلومینیوم اموزش و یادگیری دیجیتال مارکتینگ همچو قطره ام ، در جریان گیمر لند