سریال ضربان قلب نسخه کره ای هم داره اما من الان میخوام نسخه ترکیش رو معرفی کنم.

این سریال به نویسندگی Makbule Kosif, Eda Tezcan, Gulsev Karagoz و کارگردانی Yusuf Pirhasan با ژانر کمدی ،درام، پزشکی و عاشقانه در 24 قسمت حدودا 120 دقیقه ای تهیه شده است وستارگانی چون اویکو کارایل و گوکهان آلکان در آن ایفای نقش کرده اند.

ایلول (اویکو کارایل) دانش آموزی قلدر است که بچگی بسیار سختی را کذرانده و با نامادری و پدرش زندگی می کند پس از مدتی در حالی که او دانش آموز سال آخر دبیرستان است از مدرسه اخراج می شود و پدرش او را در شهر دیگری پیش مادربزرگش رها می کند.ایلول متوجه قلب مهربان و رئوف مادربزرگش می شود و می خواهد برای خوشحال کردن مادربزرگش تلاش کند و درس بخواند تا پزشکی موفق شود.اما خوشبختی ایلول دوام زیادی نمی آورد و مادر بزرگش به بیماری بدی مبتلا می شود و نیاز به عمل جراحیی پیدا می کند که عمل چندان سنگینی نیست اما در کمال ناباوری مادربزرگش زیر عمل فوت می کند و ایلول نمی تواند باور کند که مرگ مادربزرگش طبیعی بوده باشد؛ او احتمال می دهد که مرگ مادر بزرگش به خاطر خطای پزشکی بوده استو تلاش می کند تا راز پشت مرگ مادربزرگش را فاش کند ؛ در همین حین با معلم مدرسه اش علی (گوکهان آلکان )آشنا می شود و می بیند که علی با او مثل یک پرنسس رفتار می کند و به او اهمیت می دهد و همین موضوع سبب می شود که حس ایلول و علی فراتر از حس معلم و دانش آموز برود و

معرفی کاراکتر ها :

ایلول : دختری با روحیه خشن و سرکش که دوران کودکی وحشتناکی را تجربه کرده است.مادر او وقتی ایلول 7 ساله بوده خودکشی می کند و ایلول با نامادری نامهربانش بزرگ می شود.او خوب مبارزه می کند و قلب مهربان و تنهایش را زیر پوسته ی خشنش پنهان کرده است . بر خلاف ظاهرش که درس نمیخواند ایلول آی کیو بسیار بالایی دارد.همچنین او پزشک بسیار ماهری است.

علی : علی  در حقیقت پزشک موفق و ماهری در استانبول است و  به دلایلی  در  شهر کوچکی که ایلول و مادربزرگش در آن ساکن هستند معلم است.

اسما: دختری مهربان وساده که از دوران دبیرستانشان که ایلول اسما را از دست عده ای زورگو نجات داده تا به حال با ایلول دوست های صمیمی هستند.

بهار:دختر که جد در جدش پزشک بوده اند و خود او نیز پزشکی است که از دوران دبیرستانش رقیب عشقی ایلول است و عاشق علی است . او از مهارت های پزشکی کمتری نسبت به ایلول است و در هر زمینه ای (هم عشقی و هم کاری) به ایلول حسادت می کند.

نظر خودم: 

اینطوری بهتون بگم که من این سریال رو 3 بار تا حالا دیدم .البته چون من ژانر پزشکی خیلی دوست دارم .در کل فیلم و سریال خیلی سلیقه است.اما به نظرم سریال قشنگی بود به خصوص صحنه های بزن بزن ایلول و صحنه هایی که ایلول مهارت های پزشکیش رو نشون میداد.

به خاطر صحنه های اتاق عمل و خونی که داره سعی کنبد سر غذا و . نبینیدش چون ممکنه حالتون بد بشه 

برای دیدن عکس هایی از این سریال روی ادامه مطلب بزنید.

ادامه مطلب

لبخند پر کشیده از نگاهت

فیلم سینمایی me before you

معرفی سریال پنت هاوس

ایلول ,کند ,مادربزرگش ,سریال ,پزشکی ,های ,می کند ,می شود ,کند و ,شود و ,که ایلول

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

علی خانزاده حجت الاسلام امیر جنگجو نحوه عملکرد ونگهداری از توربین دندانپزشکی مطالب و تعریف ارز دیجیتال پرسش مهر- واگویه های نوین در مدیریت آموزش و پرورش راهنمای خرید پرینتر چهارکاره مبلمان ویلایی آرامش محمد هادی بیات دانلود خلاصه درس های دانشگاهی بی دل