سریال خانه کامل هم نسخه  تایلندی و هم نسخه کره ای داره و من الان میخوام نسخه تایلندیش رو معرفی کنم چون نسخه کره ایش رو ندیدم

این سریال به کارگردانی  Sarasawadee Wongsompetch و با ژانر کمدی، عاشقانه و هم خونه ای در 20 قسمت حدودا 70 دقیقه ای ساخته شده و ستارگانی مانند Mike Angelo و Aom SusharManaying  در آن هنر نمایی کرده اند.

این سریال داستان دختری به اسم هان جیون رو روایت می کنه که بنا به دلایلی مجبور میشه با بازیگر معروفی به اسم مایک ازدواج صوری کنه تا بتونه تو خونه مایک بمونه.اونها قراردادی امضا می کنند که به مدت 6 ماه با هم مزدوج بمونند؛ اما در طی این 6 ماه اتفاقاتی غیر منتظره برای آنها رخ می دهد و .

معرفی کاراکتر ها:

هان جیون: دختری سرزنده ، مهربون و بامزه که توی 13 سالگی خانوادش رو از دست داده و از اون موقع روی پاهای خودش وایساده و در طول فیلم میبینیم که عشقی پاک و حقیقی را با  مایک تجربه می کند.

مایک:هنرپیشه معروفی است  که در طول سفری با هان جیون آشنا می شود و طی اتفاقاتی بر اساس یک قرارداد با هان جیون ازدواج میکند و خانه کامل  رو مهریه او قرار می دهد تا بعد از پایان مدت قرارداد شش ماه و جدایی مال اون باشد اما با هان جیون دنیای جدیدی رو در درون خودش کشف میکند و عشق واقعی رو تجربه میکند.

از این سایت میتونید همه ی قسمت ها رو با زیرنویس دانلود کنید.http://newb2k.xyz/%D8%B3%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%84-%D8%AA%D8%A7%DB%8C%D9%84%D9%86%D8%AF%DB%8C-%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%84-full-house-2014/

نظر خودم: به نظرم سریال جالب و قشنگی بود.من که راضی بودم و امیدوارم شما هم خوشتون بیاد.

پ.ن: من کل کل هاشون رو بیشتر از عاشقانه هاشون دوست داشتم

برای دیدن عکس هایی از این سریال روی ادامه مطلب بزنید.

ادامه مطلب

لبخند پر کشیده از نگاهت

فیلم سینمایی me before you

معرفی سریال پنت هاوس

رو ,هان ,هم ,جیون ,سریال ,مایک ,هان جیون ,با هان ,این سریال ,ادامه مطلب ,به اسم

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

لیست آموزش های مفید چه بی تابانه می خواهمت ای دوریت آزمون تلخ زنده به گوری نادر سبحانی معاون اجرایی دبیرستان موسسه 123 تایپ ترجمه دانلود کتاب راهنما و حل مساله مبانی و روشهای اصول حسابداری نشریه (۱۰۱) Black Music مهاجرت کاری کانادا - مهاجرت تحصیلی کانادا سبز گستر کالا کتاب تاریخ فرهنگ و تمدن اسلامی جان احمدی من به تنگ آمده ام از همه چیز..